خوش آمدید. شما میتوانید وارد شوید و یا ثبت نام کنید.
فارسی English
سبد خرید شما خالی است!

درباره ما


فروشگاه اینترنتی سنگ تولد و مغازه ما به نام گالری سنگهای شفابخش تیراژه : کلکسیون جواهرات ، زیورآلات سنگهای ماه تولد ، سنگهای راف معدنی و درمانی قیمتی و نیمه قیمتی نظیر: فیروزه ، عقیق ، مروارید ، حدید و سایر سنگ های ماه تولد با نگین اصل همچون آماتیست ، یشم ، مرجان ، لاجورد ، یاقوت ، زمرد ، شرف شمس و 54 سنگ معدنی طبیعی اصل دیگر با درخشندگی خیره کننده بر روی انگشتر با نقره ایتالیائی .

سایر محصولات ما عبارتند از : رشته سوراخ دار سنگ ، نگین انگشتر سنگهای ماه تولد ، از قبیل سنگهای حدید ، مروارید ، فیروزه ، عقیق ، آماتیست ، سیترین ، یشم ، کوارتز صورتی ، مرجان ، یاقوت ، زمرد سنگهای طبیعی اصل بر روی گردنبند دستبند و گوشواره و سرویس یا بصورت سنگهای راف و کریستال های طبیعی چراغ سنگ نمک ، منشور ، هرم ، گوی را از ما بخواهید زیرا گالری سنگهای شفابخش تیراژه یکی از بهترین ، بزرگترین و کامل ترین مراکز عرضه کننده سنگ ماه تولد و درمانی اصل در ایران می باشد .

از دوستان خود راجع به سوابق ما حتماً سوأل بفرمائید ما تجربه و تحقیق علمی و تخصصی خود را با رفتن به 17 کشور جهان در گالری سنگهای شفابخش تیراژه به طور رایگان به محض تشریف فرمائی در اختیار شما قرار می دهیم . برای مثال ما دانش خود را به شما انتقال می دهیم که از نظر علمی و فوق تخصصی چطور سنگ درمان می کند و چرا درمان با سنگ درمان با شعور است که حکمت نام دارد ، دلیل علمی سنگ درمانی ، علت درمان ، خواص درمانی و شفابخشی سنگ را با علم آموخته خود در 17 کشور از ژاپن تا آمریکا رایگان و با عشق و شور و حال نظیر طب مکمل یا alternative medicine برای شما توضیح می دهیم ، ما برای شما توضیح می دهیم هر ماده ای روی کره زمین متصل ملکوت خود در آسمان های هفت گانه می باشد و از آنجا کنترل و هدایت می گردد .

برای شما توضیح می دهیم علم مادی ماده (
medicine ) (علم زمینی که با کسب دانش دانشگاهی مجازی بدست می آید )

علم ملکوتی ماده ( 
alternative medicine ) ( علم آسمانی مربوط به عالم ملکوت وجبروت که ازنظر قدرت مافوق علم مادی و علم زمینی است که با تفکر و تدبّر تا 1000 سال پیش در اوج رواج بوده ولی به مرور بشر آن علم را از دست داده و امروزه بیگانه است با علم آن )

برای شما توضیح می دهیم درمان با علم مادی ماده که درمان با قرص و مواد شیمیائی توسط علم زمینی پیش پا افتاده صورت میگیرد .

برای شما توضیح میدهیم درمان با علم ملکوتی ماده که درمان با علوم مافوق وصف از عالم بالا صورت میگیرد که از جمله آن علوم عبارتند از: پولاریتی درمانی  و چاکرا درمانی و طب سوزنی و آب درمانی و مغناطیس درمانی و سنگ درمانی و همیوپاتی و 28 درمان نامتعارف دیگر که بحث درمورد آنها از عهده خواننده این مقاله برنمی آید .

 برای شما توضیح میدهیم ملکوت تمام اعضاء و جوارح جسم انسان که روی زمین است در آسمان برنامه و طرح ریزی و فرمان داده می شود عالم ملکوت در واقع عالم کن فیکون است یعنی عالمی است که می گویند بشو می شود بدون اتلاف زمان .

 برای شما توضیح میدهیم در عالم زمینی ما با عقل و فهم سروکار داریم در صورتی که در عالم ملکوت با ادراک و شعور و آگاهی در داخل بدن کانالهای نورانی بی شماری وجود دارند که آگاهی و شعور را به تمام جوارح می رسانند درست عین رگها که تغذیه خون را به تمام جوارح می رسانند یا مانند سیتم اعصب که اطلاعات را به جوارح می رسانند .

برای شما با جون و دل و عشق نه برای یک لقمه نان شرح می دهیم که در اطراف بدن 360 مراکز دریافت و ارسال شعور و آگاهی وجود دارد که شعور و آگاهی را از هستی و آسمانهای ملکوت و جبروت دریافت نموده و به تمام کاناهای نورانی فوق و ملکوت جوارح می رسانند ، این 360 مرکز که چاکرا نام دارد همچون آنتن های گیرنده و فرستننده هستند که مهم ترین آنها هفت چاکرای اصلی هستند که از تلاقی 14 کانال نورانی فوق الذکر بدست می آید .

برای شما توضیح می دهیم سنگها زنده اند و شعور دارند و نسبت به رنگ شفاف یا غیر شفاف خود چاکراهای از کار افتاده را به کار می اندازند تا بتوانند دریافت شعور و آگاهی از هستی و سماوات هفتگانه بکنند تا ارتباط قطع شده آسمانهای هفت گانه با کانال های نورانی بدن و جواره و غدد مربوط به هر عضو مجدداً برقرار گردد .

برای شما توضیح می دهیم کسی که سرطان دارد به علت بی شعوری سلول مربوطه است که تکثیر سلول می کند اگر به آن سلول شعور و آگاهی برسد هیچ تکثیر بیهوده و هیچ داروئی نظیر شیمی درمانی نیاز ندارد .

پس درمان با شعور میلیاردها بار سریعتر و درمان گرتر است از درمان با داروی شیمیائی بیهوش شده به همین ترتیب میوه ای که از درخت کنده میشود به دلیل داشتن پرانا و حیات بسیار مؤثرتر است از میوه چیده شده و یخ زده و پخته شده و به مواد شیمائی آلوده شده و مرده با خاصیت بسیار کم شیمائی عالم ماده پس قدم رنجه بفرمائید تشریف بیاورید با همه مطالب حکمت وار سنگ درمانی آشنا شوید .

ما سنگهای ماه تولد ، سنگهای درمانی و شفابخش را با نازلترین قیمت و با کیفیت به شما عرضه می نمائیم .


ویژگی های خرید از فروشگاه اینترنتی تخصصی سنگ تولد :

 • فراهم نمودن امکان خرید در تمام استانهای کشور برای متقاضیان به وسعت جغرافیای کشور
 • امکان پرداخت وجه پس از دریافت کالای خریداری شده با استفاده از سرویس cod مخفف cash on delivery ( پرداخت در مقابل تحویل کالا )
 • تنوع در انتخاب سرویس های پستی برای ارسال کالا یا خدمت خریداری شده
 • تعرفه های رقابتی در ارائه خدمات پستی
 • صرفه جوئی در وقت و هزینه هموطنان
 • حذف قید زمان و مکان در خرید و فروشمزایای خرید از فروشگاه جواهرات و زیورآلات سنگ تولد به واسطه شبکه پستی کشور :

 • برخورداری از شبکه ای مطمئن در قبول ، حمل و توزیع کالا
 • حمل و نقل توانمند ( لجستیک وسیع )
 • گستردگی شبکه توزیع در سطح شهرها و روستاها
 • بیمه مرسولات
 • سرویسهای متنوع و سریعwe are located in: Healing stones gallery , no. 19 , second floor of Tirajeh shopping Center , Ashrafi Esfehani bulv. , Tehran , Iran
 


گالری سنگهای شفابخش تیراژه - Healing stones gallery

تهران - بلوار اشرفی اصفهانی - مرکز خرید تیراژه - طبقه دوم - واحد19 - گالری سنگهای شفابخش تیراژه
تلفن های تماس :  44494111  «-»  44493109  «-»  44492564

مدیر مسئول :  غلامرضا تاجری  
تلفن مدیریت (مشاوره سنگ ، سنگ درمانی ، پیشنهادات و انتقادات) :  09124900644

ایمیل: tajeri@sangtavalod.ir